Verksted

IMG_5862

Håvard Eikemo

Servicemarkedssjef

Telefon: 35025641
E-post: havard.eikemo@bilsenteret-as.no

IMG_5876

Gisle Susrud

Personlig Servicetekniker

Telefon: 35025628
E-post: Gisle.Susrud@bilsenteret-as.no

IMG_5877

Andre Johnsen

Personlig Servicetekniker

Telefon: 35025623
E-post: andre.johnsen@bilsenteret-as.no

IMG_5869

Adi Cretu

Personlig Servicetekniker

Telefon: 35025624
E-post: adi@bilsenteret-as.no

IMG_5891

Damian Stankiewicz

Personlig Servicetekniker

Telefon: 35025626
E-post: damian@bilsenteret-as.no

IMG_5871

Thomas Kasin

Team Coach

Telefon: 35025627
E-post: thomas.kasin@bilsenteret-as.no

IMG_5881

Ole Kristian Flatland

Kundeveileder Verksted

Telefon: 35025606
E-post: ole.kristian.flatland@bilsenteret-as.no

IMG_5910

Arnt Ivar Flåto

Tekniker / Support

Telefon: 35025625
E-post: arnt.ivar.flato@bilsenteret-as.no

IMG_5884

Hallgeir Kaasa

Garantiansvarlig

Telefon: 35025600
E-post: hallgeir.kaasa@bilsenteret-as.no

Verksted

Vi ønsker å ivareta deg som verkstedkunde på en bedre , mer effektiv og personlig måte. Derfor har vi, som første Volvoverksted i Norge, gleden av å tilby personlige serviceteknikere til våre verkstedkunder.

Formålet med Personlig Servicetekninker er at du og din bil settes i fokus. Du skal være og føle deg trygg på at du og din bil ivaretas på beste måte når du kommer til oss. Du kommuniserer direkte med den som skal arbeide med bilen din, og samme person tar imot deg når du leverer inn bilen og når du henter den. Har du spørsmål om arbeidet eller bilen, får du svar med en gang. Din personlige servicetekniker føler et eget ansvar for deg og bilen din.



Bestill time i dag for å få din egen personlige servicetekniker.



Har du alt en personlig servicetekniker? Da finner du kontaktinformasjon ved å trykke på knappen under